پدر و مادری در ایران پس از کشتن پسرش به دو قتل دیگر اعتراف کردند

صبح کابل
پدر و مادری در ایران پس از کشتن پسرش به دو قتل دیگر اعتراف کردند

پدر و مادری در تهران که چند روز پیش پسرش، بابک خرمدین، کارگردان سینما را به قتل رسانده بودند، حالا به قتل دختر و دامادش نیز اعتراف کرده اند.

رسانه‌های ایرانی روز چهارشنبه (۲۹ ثور)، به نقل از محمد شهریاری، دادسرای جنایی تهران گزارش داده اند که پدر و مادر بابک خرمدین به قتل دخترش در سال ۱۳۹۷ و دامادش در سال ۱۳۹۰ نیز اعتراف کرده اند.

جسد تکه تکه شده‌ی بابک خرمدین، روز یک‌شنبه (۲۶ ثور)، از سه نقطه‌ی شهر تهران به دست آمد و ساعاتی پس از آن، پدر و مادر او به این قتل اعتراف کردند و گفتند جسد او را تکه تکه و در سه نقطه‌ی از تهران، در سطل‌های زباله رها کردند.

پدر خرمدین در مورد قتل پسرش گفته بود: «بابک از ۵ یا ۶ قبل ناگهان تغییر رویه و رفتار داد و عقایدش متفاوت شد. از کارهایش خسته شدم بودم. من و مادرش را خیلی اذیت می‌کرد، افکارش با ما مطابقت نداشت؛ حرف‌هایی می‌زد که اصلا با اصول من یکی نبود.»

این پدر و مادر در مورد چگونگی قتل بابک خرمدین، گفته اند: «صبح یک‌شنبه او را با خوراندن مواد بی‌هوشی، بی‌هوش کردیم و سپس با ضربات چاقو به قتل رساندیم و برای خارج کردن جسدش از خانه، او را تکه تکه و در نزدیک‌ترین سطل آشغال خیابان انداختیم.»

حالا پدر و مادر خرمدین، می‌گویند که آرزو، دخترش را به دلیل نوشیدن مشروبات الکی، استفاده از مواد مخدر و ارتباط با افراد غریبه به همان شیوه‌ای که بابک را به قتل رسانده اند، کشته اند و فرامرز، شوهر آرزوی را نیز پیش از آن کشته بودند.

محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران، گفته است که پدر بابک بیش‌تر تفکرات ملی دارد تا تفکرات مذهبی و حتا به خاطر همین تفکرات ملی و تعلق خاطر به خرمدین، نام خانوادگی خود را عوض کرده بود.

خرمدین، یکی از سرداران ایرانی بود که علیه خلافت عباسی شورید و خلیفه‌ی عباسی دستور داد دست‌هایش را قطع کنند و دار بزنند.

بابک خرمدین، کارشناسی ارشدش را در سینما از دانشکده‌ی هنرهای زیبا دانشگاه تهران گرفته بود و چندین فلم بلند و کوتاه را کارگردانی کرده بود.

مهم‌ترین اثرهای سینمایی او، «سوگ‌نامه‌ای برای یاشار، بور بیجاده رنگ، سه‌شنبه: مامان، روزن{کورسو} و برش» هستند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x