دونالد ترامپ: حزب دموکرات قصد دزدیدن انتخابات را دارد

صبح کابل
دونالد ترامپ: حزب دموکرات قصد دزدیدن انتخابات را دارد

دونالد ترامپ، رییس‌جمهور ایالات متحده‌ی امریکا، گفته است که حزب دموکرات، قصد دزدیدن انتخابات را دارد و احتمال تخلف انتخاباتی نیز، در این کشور بالا است.

به نقل از بی‌بی‌سی، نخستین روز نشست مجمع ملی حزب جمهوری‌خواه امریکا، برگزار شد و دونالد ترامپ، به گونه‌ی به عنوان نامزد این حزب برای انتخابات ریاست‌جمهوری، معرفی شد.

آقای ترامپ، در این مراسم حضور یافت و در سخنانی گفت که حزب دموکرات، قصد دزدیدن انتخابات را دارد و با توسل به شیوع ویروس کرونا، می‌خواهد سر مردم امریکا کلاه بگذارد.

او، افزود که احتمال مخدوش بودن این انتخابات، بسیار زیاد است و حزب دموکرات نیز بدون توسل به انواع ترفندهای انتخاباتی، امکان پیروزی ندارد.

آقای ترامپ، گفت: «تنها راهی که آن‌ها می‌توانند این انتخابات را از ما بگیرند، تخلف انتخاباتی است. اما ما برنده می‌شویم. امیدوارم با هوشیاری دستگاه قضایی، انتخابات سالم برگزار شود.»

این در حالی است که بر اساس نظرسنجی‌ها، جو بایدن، نامزد حزب دموکرات ایالات متحده‌ی امریکا، از دونالد ترامپ پیش است. از سویی هم، در انتخابات قبلی نیز زمانی که نظرسنجی‌ها نشان می‌داد هیلاری کلینتون از دونالد ترامپ پیش است، او بحث تخلف در انتخابات را مطرح کرد.