گروهی از مردان در پنجاب پاکستان جسد دختری را از قبر بیرون کشیده و به او تجاوز کردند

صبح کابل
گروهی از مردان در پنجاب پاکستان جسد دختری را از قبر بیرون کشیده و به او تجاوز  کردند

شماری از رسانه‌های پاکستانی، گزارش داده اند که مردان ناشناس در ایالت پنجاب این کشور جسد یک دختر ۱۸ساله را از قبر بیرون کشیده و او را مورد تجاوز جنسی قرار داده‌اند.

بر اساس گزارش‌ها، این دختر روز دوم عید سعید فطر در روستای چاک کمالا-گجرات پاکستان فوت کرد و گروهی از مردان روزی بعد با نبش قبر، جسد او را بیرون کشیده و به او گروهی تجاوز جنسی کردند.

این رویداد روز پنج‌شنبه -۵ می-، رخ داده و بر اساس معلومات عطاءالله ترار، معاون دبیرکل حزب مسلم لیگ پاکستان، ۱۷ تن در پیوند به این رویداد بازداشت و تحقیقات از آن‌ها آغاز شده‌ است.

خانواده‌ی این دختر، گفته اند که بر اساس رسم‌ورواج شان، یک روز پس از دفنش به قبرستان آمدند و دیدند که قبر باز شده و جسد نیز سرجایش نیست. پس از جست‌جو جسد برهنه‌ی او را در گوشه‌ای پیدا می‌کنند که نشانه‌های از تجاوز جنسی نیز دیده شده است.

تا هنوز هویت عاملان این رویداد مشخص نشده است؛ اما گفته می‌شود که این دختر ۱۸ ساله معلولیت ذهنی و جسمی داشت و روز دوم عید فوت کرد.

این نخستین باری نیست که چنین رویدادی در پاکستان رخ داده است. در سال‌های ۲۰۲۱، ۲۰۱۹ و ۲۰۱۱ نیز این گونه رویدادها رخ داده است.