تفنگ‎‌داران ناشناس ۴ تن از بستگان مدیرمسئول پیشین رادیو صدای غور را کشتند

صبح کابل
تفنگ‎‌داران ناشناس ۴ تن از بستگان مدیرمسئول پیشین رادیو صدای غور را کشتند

مسئولان محلی در ولایت غور، می‌گویند که تفنگ‌داران ناشناس چهار نفر از بستگان بسم‌الله عادل ایماق، مدیرمسئول پیشین رادیو صدای غور را کشته اند.

نورمحمد کوه‌نورد -والی غور- به روزنامه‌ی صبح کابل می‌گوید که این رویداد پنج‌شنبه‌شب (۷ حوت)، در چندکیلومتری شهر فیروزکوه، مرکز این ولایت رخ داده است.

آقای کوه‌نورد گفت: «بعد از همو قضایای اول، ما خانواده‌ی او را در یک جای امن در ولایت آورده‌ بودیم؛ اما روز گذشته بدون در جریان گذاشتن پولیس، آن‌ها به قریه رفتند.»

والی غور، هم‌چنان گفت که در میان افراد کشته‌شده، برادر آقای ایماق که افسر پولیس بوده، یک کودک و راننده‌ی آن‌ها شامل است.

نورمحمد کوه‌نورد تصریح می‌کند که هیئتی به منظور بررسی چگونگی رویداد تعیین شده و پس از پایان‌ بررسی‌ها، موضوع با رسانه‌ها شریک می‌شود.

با این حال، معاون احمد، عضو شورای ولایتی غور نیز به روزنامه‌ی صبح کابل می‌گوید که این حمله بر خانه‌ی بسم‌الله ایماق انجام شده که در نتیجه‌ی آن، چهار نفر از بستگان آقای ایماق کشته شده و دو نفر دیگر نیز ناپدید شده اند.

این در حالی است که چندی پیش بسم‌الله عادل ایماق، مدیرمسئول رادیو صدای غور، از سوی تفنگ‌داران ناشناس در این ولایت، کشته شد.

والی غور در آن زمان گفته بود که آقای عادل از سوی فردی که همراه با او در موتر بوده، ترور شده است.

تا اکنون در پیوند به کشته‌شدن بسم‌الله عادل ایماق، فردی بازداشت نشده است.