جسد زنی با سر و صورت پوست‌شده در کندهار پیدا شد

صبح کابل
جسد زنی با سر و صورت پوست‌شده در کندهار پیدا شد

مقام‌های محلی در ولایت کندهار، تأیید می‌کنند، جسد یک زن که به گونه‌ی «بی‌رحمانه» به قتل رسیده، در شهرک عینومینه‌ی این ولایت، پیدا شده است.

بهیر احمدی، سخن‌گوی والی کندهار، به روزنامه‌ی صبح کابل، می‌گوید که جسد این زن، روز گذشته (چهارشنبه، ۲۶ سنبله)، در شهرک عینو‌مینه، در مربوطات ناحیه‌ی یازدهم شهر کندهار، پیدا شده است.

او می‌افزاید: «این زن به گونه‌ی وحشیانه به قتل رسیده و به همین دلیل، تا اکنون، هویت او شناسایی نشده است. والی کندهار، به ریاست امنیت ملی و فرماندهی پولیس، هدایت داده تا تحقیقات جدی را در این زمینه آغاز کنند. تا اکنون، هیچ کدام از اقارب این زن نیز، پیدا نشده است.»

تصاویری که در رسانه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، نشان می‌دهد که سر و صورت این زن، پوست‌شده و سایر اعضای بدن‌اش نیز، توسط حجاب سیاه، پوشانده شده است.

با این حال، جمال‌ناصر بارکزی، سخن‌گوی پولیس کندهار، به روزنامه‌ی صبح کابل می‌گوید که تحقیقات در این باره جریان دارد و تا اکنون، عاملان این قتل، شناسایی نشده اند.

ولایت کندهار در جنوب افغانستان، به دلیل حضور گسترده‌ی طالبان، از ولایت‌های ناامن محسوب می‌شود. در کنار ناامنی، آمار جرایم جنایی و خشونت علیه زنان نیز، در این ولایت، بسیار بالا است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x