در عملیات نیروهای امنیت ملی، دو تروریست در کابل کشته شدند

صبح کابل
در عملیات نیروهای امنیت ملی، دو تروریست در کابل کشته شدند

به دنبال عملیات نیروهای امنیت ملی، دو تروریست در حوزه‌ی هفدهم امنیتی شهر کابل کشته شدند.

در خبرنامه‌ای که روز جمعه‌ (۲۲سنبله) از سوی دفتر مطبوعاتی ریاست عمومی امنیت ملی به نشر رسیده، آمده است که به دنبال بازداشت یک شبکه‌ی سه نفری مربوط به گروه تروریستی داعش، یک عملیات دیگر در مربوطات حوزه‌ی هفدهم امنیتی شهر کابل راه اندازی شده است که در نتیجه‌، دو تروریست کشته شدند.

بر بنیاد این خبرنامه، در نتیجه‌ی عملیات نیروهای امنیت ملی، محمد حنیف، طراح حملات تروریستی گروه داعش و یک مهاجم پاکستانی کشته شدند و سه میل کلاشینکوف با ۲۶ عدد شاژور آن، یک میل سلاح چره‌ای، هفت قبضه بم دستی و سه جوره دریشی نظامی نیز به دست نیروهای امنیتی آمده است.

در خبرنامه‌ی این ریاست آمده است: «در این عملیات یک خانم پاکستانی با چهار طفلش که تحت پوشش در این مخفیگاه بودوباش داشتند، زخمی و به شفاخانه انتقال شده است.»

این درحالی است که نیروهای امنیت ملی، روز پنج‌شنبه (۲۱ سنبله) توانستند دو نفر از طراحان اصلی حمله بر تظاهرات جنبش روشنایی در دهمزنگ و شفاخانه‌ی چهارصدبستر را بازداشت کنند.

امنیت ملی گفته است که این افراد، در ۲۹ حمله‌ی بزرگ تروریستی در ولایت کابل، دست داشته ‌اند.گفتنی است که این عملیات نیز به دنبال اعتراف این شبکه‌ی تروریستی سه نفره راه‌اندازی شده است.